---

WoodCentrum.cz - Jsme blázni do dřeva
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Kontakty

Korespondenčí a výdejová adresa:
Woodplanet

Karlovarská 187
Řevničov 270 54

IČO: 01099825

 Nejsme plátci DPH

Telefon: 775 50 40 20
Email: woodplanet@post.cz

 

 

Jsme tu pro Vás i na InstagramuJsme tu pro Vás i na PinterestuJsme tu pro Vás i na Facebooku

---------------------------

 

Jak vybrat správné foto

Co vytváří dokonalou fotku?

Rozhodujícím faktorem pro dobrou fotografii je rozlišení. Obrázky pro laserové gravírování by obecně měli mít rozlišení minimálně 300dpi. Pokud je to nutné, můžete zvýšit rozlišení ve svém grafickém softwaru pomocí převzorkování (například v CorelDraw pod „Rastry“ – „Převzorkovat“). Fotky z internetu mají například často rozlišení 72 dpi. I ty mohou být zpracovány dobře laserem, v případě, že jsou originální obrázky velké a jsou zmenšeny na velikost výrobku. Měli byste se vyhnout zvětšování malých obrázků, protože to snižuje rozlišení, což znamená, že rastr obrázku je příliš velký, a proto není dobrým podkladem pro pěkné gravírování fotografie.

Zde jsou dva příklady obrázků (vhodný a nevhodný) pro gravírování fotografií

Levý obrázek je vhodný pro zpracování laserem. Ukazuje dobrý kontrast, je dobře exponovaný a jednotlivé prvky v obrázku dobře vynikají.
Pravý obrázek je méně vhodný pro zpracování laserem. Lidé vystupují z pozadí, ale expozice je příliš slabá, takže lidé vypadají, jako by byli ve stínech. To ztěžuje vnímání detailů a lidé budou gravírováni jako jednolitý povrch.

Vaše fotografie je před zpracováním několinásobně zvětšena a špatná kvalita fotografie je při zvětšení ještě nekvalitnější. Jestliže chcete gravírovat obličeje měli by na fotografii být vidět jako na ukázkové fotce vlevo. Více lidí a v dálce vyfotografovaný na výsledným výrobku nevyniknou. NIKDY, neořezávejte fotografii, aby jste zaslali jen určitou osobu nebo věc. Raději zašlete fotografii celolu a napiště co z ní chce vygravírovat. Naši grafici se pokusí udělat maximum, aby získali výslednou fotografii co nejkvalitnější. Při zaslání emailem, nechte fotografii v plné velikosti i když Vám systém (jako např. Seznam) nabízí aby jste fotografii zmenšili, aby jich tam bylo více. Jestliže máte fotografii v mobilu nebo tabletu, zašlete nám jí raději na Whatsapp a to na číslo 775 50 40 20

Jestliže si nejste jistý nebo nevíte jak fotografii upravit neváhejte nás kontaktovat. I fotografie s mobilních telefonů mohou být kvalitní (většinou to jsou ty co nejsou přibližované. V informacích o fotografii v mobilu najdete velikost obrázku v px (pixeli). Nejideálnější je alespoň jedna strana přes 1000px.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.

Zavření křížkem dáváte souhlas k jejich používání nebo použijte Souhlasím

Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím